Warm Up 2020

FRIDAY´S DOUBLES WARM UP TOURNAMENT

 

 

NEW DRAW – START LIST / ROZLOSOVÁNÍ – STARTOVNÍ LISTINA   

DRAW, ORDER OF PLAY / ROZLOSOVÁNÍ POŘADÍ ZÁPASŮ    EM 2020 DWU draw 24

DWU 2020 Groups

Date: Friday September 25, 2020
Number of participants:   max. 24 teams (doubles)
Registration:   must be done during  01. 01. 2020 – 09. 09. 2020
Starting fee:  15 Euro (400 CZK) for team
Teams: each team consider from 2 players (+ 1 substitute)  captain of the team must be above the age of 18
Format: 4 teams in 6 groups  (2 sets, 2:0, 1:1), the best 16 teams go to play off
Match format: each match consists of two sets, in a first  starts team A, in a second  starts team B,  play off –  in 3rd games (played only at 1:1 in play off) starts a team that has more points

Time schedule:
10:30 – 11:45 presentation, issuing of starting numbers
12:10 – 14:30    matches in groups
15:00                1st round play off                                                                                                                 16:00                 play off – quarterfinal
16:45                 play off – semifinal                                                                                                           17:30                 play off – final, bronze medal match
18:30                 medal ceremony

 

PÁTEČNÍ TURNAJ WARM UP DVOJIC

Datum:          pátek 25. září 2020
Počet startujících:  24 družstev, přednost mají dříve přihlášení
Přihlášky:     od 01. 01. do 09. 09. 2020
Startovné:     400 Kč za tým
Družstvo:       každé družstvo se skládá ze 2 hráčů (max. 1 náhradník), kapitán musí být starší 18 let
Systém:           6 skupin po 4 týmech, nejlepších 16 týmů postupuje do play off
Zápas:              každý zápas se skládá ze dvou her, v první hře začíná tým A, ve druhé hře začíná tým B, v rozhodující hře (hraje se pouze při stavu 1:1 v play off) začíná tým, který má více bodů

Časový pořad:
10:30 – 11:45 prezence, výdej startovních čísel
12:10 – 14:30  zápasy ve skupinách
15:00                  1. kolo play off
16:00                 čtvrtfinále play off
16:45                  semifinále play off                                                                                                    17:30                  finále a zápas o 3. místo
18:30                  předávání medailí