Mölkparkur

III.  MS v mölkparkuru 20. – 22. 8. 2021 na MARACANÁ  MÖLKKY STADIUM

rozpis  soutěže     MP MS 2021 rozpis léto

Mistři světa: jednotlivci Milan Louda, dvojice L. Kvapil – T. Lohynský, týmy P. Mácha, J. Šebek, Fr. Matějka 

Konečné pořadí:

jednotlivci: 1. M. Louda, 2. R. Louda, 3. M. Osovský, 4. M. Volfová, 5. L. Kvapil, 6. L. Fiala, 7. T. Krtilová

dvojice: 1. Kvapil – Lohynský, 2. Mácha – Šebek, 3. Loudové, 4. Volfová – Matějka, 5. Osovští

týmy: 1. WWW/MTV/SKM, 2. LOBE STAR, 3. DYNAMO, 4. LVOV, 5. OORR, 6. Apači

1 rozstřel – 1. Mácha, 2. Fiala, 3. R. Louda, 4. Lohynský, 5. Volfová, 6. Fialová, 7. Osovská, 8. Holcová 2 terč – Krtilová, 2. Belha, 3. Holcová, 4. Lohynský, 5. Šebek, 6. Benčat, 7. Fialová, 8. Palásková, 9. Kadlec  3 přehoz – 1. Kvapil, 2. Volfová, 3. Šebek, 4. Benčat, 5. M. Osovský, 6. Fialová, 7. Palásková, 8. Mácha  4 průsmyk – 1. R. Louda, 2. Lohynský, 3. Holcová a Krtilová, 5. Soukeník, 6. V. Osovský, 7. Kadlec, 8. Belha  5 dlouhý hod 11 – 1. R. Louda, 2. Osovská, 3. M. Louda, 4. Kvapil, 5. Kadlec, 6. V. Osovský, 7. Matějka, 8. Šebek, 9. Fiala  6 dlouhý hod 12 – 1. Lohynský, 2. Mácha, 3. Matějka, 4. Soukeník, 5. Osovská, 6. M. Louda, 7. M. Osovský, 8. Volfová, 9. R. Louda, 10. Palásková

Seznam startujících: 1. APAČI (Winetů, Terka, Honza B., Anička), 2. OOR (Ošek, Ozzy, Renata, Radek), 3. LOBE STAR (Radek, Milan, Fijalka), 4. DYNAMO (Tom, Luďa, Macek), 5. LVOV KARPATY (Olesa, Michal, Vasyl), 6. WWW (Pavel M., J. Harry Š., Fanda M.) – startovalo 20 hráčů

Výsledky kvalifikace:

Jednotlivci: 1. Radek Louda 166 bodů, 2. Milan Louda 141 3. F. Matějka 137

Dvojice: 1. Loudové 307, 2. F. Matějka – M. Volfová 251, 3. P. Mácha – J. Šebek 242

Týmy: 1. Lobe Star 399, 2. WWW 379, 3. Dynamo 344, 4. Lvov 336, 5. Apači 306, 6. OORR 286

MP 2021 RESULTS Q pořadí

MP 2021 RESULTS Q1 

MP 2021 RESULTS Q2

MP 2021 RESULTS Q3

MP 2021 RESULTS Q4

MP 2021 RESULTS Q5

MP 2021 RESULTS Q6

Mölkparkur Outdoor World Championship           22. – 23. 08. 2020

Konal se  na haciendě Bašta Fidly, Zruč nad Sázavou, ul. V Maloninách ve dnech 21. – 23. 8. 2020.  Hráli se jednotlivci, dvojice a trojice (týmy, náhradník možný), oproti zimě přibyla i finále nejlepších osmi jednotlivců na všech šesti jednotlivých překážkách (hrálo se vyřazovacím způsobem). V kvalifikaci měl každý hráč po pěti hodech na každé ze šesti překážek – tři nejlepší hody se započítávaly. Výsledky kvalifikace určovaly nasazení pro play off.

MP 2020 L START LIST          MP 2020 L START LIST TEAMS   výsledky kvalifikace

MISTŘI SVĚTA 2020

jednotlivci: 1. Radek LOUDA, 2. Tereza KRTILOVÁ (Apači), 3. Stanislav Ozimý (SSZ) a Jiří Pospíšil (Týn Tým)

dvojice: 1. Milan LOUDA – Radek LOUDA (Lobe), 2. S. Ozimý (SSZ) a J. Pospíšil (Týn Tým), 3. P. Mácha – P. Benčat (WWW) a M. Osovský (Lvov) – Fr. Matějka (SKM)

 

 

 

 

 

týmy: 1. LOBE STAR (Milan LOUDA, Radek LOUDA, Stanislav OZIMÝ, 2. NIC NEBUDE (D. Dragoun, M. Volfová, J. Šebek), 3. SKM ZZV Zruč (K. Čapek, Z. Sečka, Fr. Matějka) a Týn Tým (O. Hameta, Fr. Kašpárek, J. Pospíšil)

překážka č. I   Zruč Gate – french window – fanskalainen ikuna                                                                           1. Olda Hameta (Týn Tým), 2. Karel Čapek (SKM), 3. Renata Holcová (C.M.D.)

překážka č. II   Terč – target – tavoite                                                                                                                                 1. Marcela Volfová (Nic Nebude), 2. Radim Freisler (SKM), 3. Jakub Šebek (www)

překážka č. III   Čínská zeď- chinese wall – kiinan muuri                                                                                         1. Mária Fialová (SKM), 2. František Kašpárek (Týn Tým), 3. Jan Belha (Apači)

překážka č. IV  Průsmyk – pass – sirtää                                                                                                                             1. Tereza Krtilová (Apači), 2. Marcela Volfová (Nic Nebude), 3. Radek Louda (Lobe)

překážka č. V   Tri duby- three oaks – kolme tamea                                                                                                    1. Dan Dragoun (Nic Nebude), 2. Radek Soukeník (Bašta), 3. Milan Louda (Lobe)

překážka č. VI   Koridor – corridor – käytävä                                                                                                                  1. Dan Dragoun (Nic nebude), 2. František Matějka (SKM), 3. Milan Louda (Lobe)

Startovali:  1. SKM ZZV Zruč (Karel, Zdeněk, Fanda) , 2. SKM DYNAMO (Tom, Luďa, Ošek), 3. LVOV KARPATY (Olesa, Vasyl, Michal), 4. NIC NEBUDE (Hujer, Macek, Jakub Š.), 5. BAŠTA FIDLY (Naďa, Bóďa, Radim), 6. WWW (Pavel, Ozzy,Fijalka), 7. Lobe Star (Milan, Radek, Standa), 8. TÝN TÝM (Olda, Franta, Jirka), 9. APAČI (Winetů, Honza, Tereza), 10. Co my dáme (Lenka a Renča, Radek)

MS molkparkur 2020 léto   

MP MS 2020 rozpis léto

 

MP 2020 plakát E

Fota z Halového MS v mölkparkuru v Gatě Aréně


Mölkparkur Indoor World championship

Halové Mistrovství světa v mölkparkuru

Results/výsledky:

MP WCH results 2020

Indoor World champions 2020/Haloví Mistři světa 2020

Singles/Jednotlivci:    Radek Louda (Lobe star, CZE)

Doubles/Dvojice:          Karel Čapek – Zdeněk Sečka (SKM ZZV Zruč, CZE)

Teams/Týmy:                 Dan Dragoun, Marcela Volfová, Jakub Šebek (DYNAMO, CZE)

Main partner: ALBI                Hlavní partner: ALBI, Česká republika

Partners (partneři): Vlapri, Za Zruč veselejší, z.s., 

Fact sheet on english:    MolkParkur WCH ENG

Součástí Mistrovství světa v mölkparkuru byl velmi vydařený nedělní odpolední koncert kolínské skupiny NA CHLUPY VOSKEM BAND.

MÖLKPARKUR PŘÍPRAVNÝ TURNAJ se uskutečnil v sobotu 8. února 2020 od 14:00 do 17:00. Startovalo 18 hráčů, soutěž dvojic vyhráli Ošek s Michalem, kteří ve finále porazili Toma s Honzou B. 84:81. Třetí místo obsadili Pavel M. s Luďou, kteří přehráli FiFa 91-80. Neoficiální „světový rekord“ drží z kvalifikace Fijalka, dosáhla 59 z 66 možných bodů.